суббота, 28 января 2017 г.

Весенняя открытка и три МК)


И снова здравствуйте!

Покажу свою открытку и мастер-класс (по сути, целых три), которую сделала для блога Rosa TALENT. Привожу дословно)

Сьогодні я, Анастасія Любарська, покажу свою весняну листівку з матеріалів Rosa TALENT та як я її створювала, а також розповім, як з допомогою одного дироколу можна зробити декілька варіантів чудових квіточок.
Отже, ось моя листівка, уся така вже весняна-весняна, яскрава та оптимістична) Скажу честно, я вже втомилася від зими та зимових свят, тому дуже чекаю на весну. Як сказала моя знайома скрап-леді  - "У скраперов зима з вересня починається, тому в січні вже пора весну зазивати"💜


Папір, який я використала - «Floral Poem»-  надзвичайно яскравий та ніжний одночасно - акварельні малюнки, квіти, багато симпатичних плямочок та розводів) Щільність її - дійсно  200г / м2, двустороння. Тут використала більш квіткови прінти, але фонові в наборі дуже чудові. Ось як раз там багато цяточок, плямок та акварельних розводів.
Отже, для початку покажу вам як я робила маленькі милі  квіти для цієї листвіки.
Спочатку дуже коротенький мк по саме цих, тому що нижче буде більш докладний схожих по виготовленню квітів.  
Я обрала фігурний дирокол з квіткою в 2,5см. Він прекрасно впорався із завданням  - вирубає із паперу в 200г / м2 та дизкартону в 300г/м2.
Підготуємося до релаксу) Вирубаємо дироколом потрібну кількість деталей. Шилом проколюємо дірки в середині кожного. Воложимо усі деталі водою, трішки даємо висохнути. Надаємо форму спеціальним інструментом, або тим, що ви використовуєте (ручка, гачок тощо). Кожну пелюстку надавлюємо в середині, провертаючи інструмент навколо себе, але м'яко. Половину із цих заготівель тепер ми надавлюємо всередині, також м'яко та округло, іншу половину перевертаємо і також надавлюємо всередині. Ви бачите на фото, які вони різні по формі становляться. Залишаємо сохнути обов'язково до кінця. Протягуємо заготовлені тичинки через "правильну" квітку (тобто не ту, що ми надавлювали навиворіт), змащуємо клєєм і надягаєм вже ту, що навиворіт)) Сподіваюсь, ви зрозуміли. Якщо будуть питання, пишіть в коментарії, обов'язково відповім.Ось такі ніжні красуні виходять:Можна експерементувати і вар'їрувати кількіть та форми.

Тепер трохи процесу виготовлення самої листівки. Як завжди - основа, шари, декор)


І повернемось до наших квітів. З допомогою того ж дироколу можна зробити чудові маленькі трояндочки. 
Дироколимо, надаємо форму пелюсткам. Булькою надавлюємо в середину кожної пелюстки, а потім в середині квітки. Нічого не перевертаємо!)) Щоб краще збереглася форма, вставляємо в отвори лінійки і залишаємо сохнути.

На проволоку чіпляємо бісер - це для зручності, але можна й обійтися. Надягаємо наші заготівлі по черзі та склеїмо їх, я  обрала Клей універсальний.  Я робила з трьох, можна й більше. Коли квітка підсохла, вигинаємо пелюски так, як нам хочеться. 

 А ось так виглядають квіти в роботі:


Переходим к заданиям)Спасибо за ваше внимание,  и пусть мир будет в вашем доме!

8 комментариев:

 1. Отличная работа, и замечательный МК! Спасибо за участие в задании блога FANTASY!

  ОтветитьУдалить
 2. Яркая весенняя открыточка! Спасибо от Донецкого СК за участие в задании.

  ОтветитьУдалить
 3. Настя, это взрыв эмоций! Настоящая весна! Спасибо, что творишь с Mr.Painter!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Спасибо, Наташа) Вот тоже мне она кажется весенней-весенней)

   Удалить
 4. Настя, очень яркая, по-весеннему сочная открытка! Спасибо от Донецкого Скрапклуба.

  ОтветитьУдалить